۱۸۴ شعبه اخذ رای در شهرستان اندیمشک پیش بینی شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، پیمان جهانگیری افزود: ۳۳۹ صندوق اخذ رای در این تعداد شعب برای جمع آوری آرای مردم شهر و روستا در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد:از این تعداد ، ۳۰۲ صندوق ثابت و ۳۷ صندوق سیار برای جمع آوری آرای شهروندان و ساکنان مناطق روستایی این شهرستان پیش بینی شده است.
جهانگیری افزود:در مجموع سه هزار و ۳۰۰ نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری روند انتخابات را در ۲۹ اردیبهشت ماه بر عهده دارند.
وی اظهار کرد:در انتخابات اردیبهشت ماه امسال برای نخستین بار تعداد ۲ هزار و ۹۸۴ نفر رای اولی در شهرستان اندیمشک پای صندوق های اخذ رای می روند.
فرماندار شهرستان اندیمشک افزود:تمهیدات لازم از نظر پشتیبانی،آموزشی و خودرویی برای برگزاری انتخابات مهیا شده است و طی برگزاری چندین کارگاه اموزشی عوامل اجرایی انتخابات در شهرستان آموزش های لازم را فراگرفته اند.
وی افزود:همچنین از افراد متعهد و با تجربه نیز به عنوان نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای استفاده می شود.
وی تاکید کرد:همه دست اندرکاران انتخابات در شهرستان اندیمشک با همدلی و تلاش در راستای ایجاد نشاط و شور انتخاباتی گام برمی دارند و در روند برگزاری انتخابات ملاک اصلی قانون می باشد.
فرماندار شهرستان اندیمشک تاکید کرد:داوطلبان تایید شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک همایش با اصول تبلیغات قانونی آشنا شده و نکات لازم به آنها تذکر داده شده است.
وی همچنین از برگزاری نشست با مسئولان ستادهای سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در اندیمشک خبر داد و گفت:در این نشست به مسئولان ستادهای مربوطه در خصوص هرگونه حرکت تخریب کننده علیه نامزد رقیب ، توهین و ایجاد تنش در سطح شهرستان تذکر داده شد.
جهانگیری رویکرد کلیه عوامل اجرایی برگزار کننده انتخابات را مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه عنوان کرد.
شهرستان اندیمشک با جمعیت ۱۷۱ هزار نفر در شمال خوزستان واقع شده است.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال جاری برگزار می شود.