پچ پچ های شنیدنی 153 …!!!

پچ پچ های شنیدنی 150...!!!

 

شنیده ها حکایت از آن دارد که در فاصله 22 ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم بازار دید و بازدیدهای انتخاباتی در شهرستان اندیمشک بسیار گرم و پر رونق شده و این روزها شاهد برگزاری جلسات متعددی در این ارتباط هستیم.

در پچ پچ  پیش رو سعی خواهد شد از کاندیداهای احتمالی که این روزها در محافل شهری مطرح هستند و احتمال حضور در انتخابات آینده  را دارند، معرفی و صحبت شود

 

1- حجت السلام والمسلمین نعمت خدامی

امام جمعه پیشین اندیمشک که هم اکنون نیز امام جمعه شهرستان تفرش در استان مرکزی می باشد.

ایشان مورد حمایت برخی اقشار مذهبی، حزب الهی و اصولگریان است.

 2- صید عیسی دارایی

نماینده مردم اندیمشک در مجلس نهم که سابقه فرماندهی نیروی انتظامی چندین استان را نیز بر عهده داشته ظاهراً هم اکنون مشاور فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح می باشند.

بخش های مختلفی از طوایف، رزمندگان، اصولگرایان و اصلاح طلبان از ایشان حمایت می کنند.

3- جهانبخش قلاوند

مدیرکل انتظامی استانداری خوزستان که پیش از این سابقه بخشداری در آبادان، ایذه و فرمانداری شهرستان ایذه را در کارنامه خود دارد.

ایشان نیز مورد حمایت بخش بزرگی از اصلاح طلبان، جوانان و طوایف مختلف می باشند.

4- محمد رضا پاپی

شهردار کنونی شهر حُرّ که سابقه ی عضویت در شورای اسلامی شهر اندیمشک و تصدی شهرداری اندیمشک را در کارنامه موفق خود دارد.

ایشان نیز مورد حمایت بخشی از طوایف، جوانان و جامعه کارگری است.

5- حجت السلام والمسلمین محمد جواد حسینی منش

امام جمعه کنونی شهر حسینیه که بخش قابل توجهی از نیروهای مذهبی و حزب الهی و همچنین تعداد زیادی از مردم بخش الوار از ایشان حمایت میکنند.

6- سید سام حسینی

وی نیز که از وکلای با تجربه و خوشنام شهرستان می باشد؛ در شورای چهارم عضویت داشت و از حمایت بخشی از جوانان، اصلاح طلبان، سادات و طوایف برخوردار است.

7- کرامت میری

ایشان از جمله معلمین با سابقه و جویای نام هستند که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر اندیمشک را در کارنامه خود دارد. وی حمایت گسترده ای از طیف موسوم به جمنا، جوانان، طوایف و اصولگرایان را همراه خود دارد.

8- مهدی قلی کیانی

عضو سابق و موفق شورای اسلامی شهر، مشهور به صدای سوم دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق که حمایت بخش قابل توجهی از جوانان، اصلاح طلبان و طوایف را همراه خود دارد.

9- صدیقه میری

عضو پیشین شورای اسلامی شهر که هم اکنون شهردار شهر گتوند می باشد و حمایت اصلاح طلبان و برخی طوایف مختلف را همراه خود دارد.

10- محمد مختاری

عضو علی البدل شورای اسلامی شهر که با توجه به نفوذی که در بین جوانان دارد و همچنین ارتباط خاص با چندین جریان سیاسی شهر حمایت خاصی از طرف طوایف مختلف و جوانان اصلاح طلبان را همراه خود دارد.

11- کریم درویش زاده

مدیر کل راه آهن جنوب که سابقه مدیرکلی زاگرس و لرستان را در کارنامه خود دارد.

وی مورد حمایت بخش هایی از طوایف، اصلاح طلبان و جامعه کارمندی است.

12- علمدار ادیبی

از پایه ریزان اصلی نیروهای اصلاح طلب شهرستان و از معلمین با سابقه در علوم انسانی در رشته فلسفه است که با سابقه بخشداری که در کارنامه خود دارد مورد حمایت طیف گسترده ای از اصلاح طلبان، طوایف و برخی جوانان است.

13- حجت السلام والمسلمین محسن مهاجر

ایشان از روحانیون خوشنام اندیمشکی ساکن قم هستند که حمایت بخش بزرگی از طوایف، اصلاح طلبان و اصولگریان را به دنبال خود دارند.

 14- حسین ناصرپور

 

از استاد دانشگاه و از معلمین بازنشسته ی اندیمشک هستند که سابقه عضویت در شورای نگهبان شهرستان را در کارنامه خود دارد و مورد حمایت بخش بزرگی از اصولگریان و طوایف و برخی دانشجویان می باشد.

 15مصطفی اسکندری

وکیل و عضو معتدل و خوشنام پیشین شورای اسلامی شهر که حمایت بخشی از اصولگریان، جوانان و طوایف را به همراه دارد.

16- سعادت عبدولی

جوانی خوش فکر و جویای شهرت که در دوره گذشته نیز کاندیدای انتخابات مجلس بود و حمایت بخشی از طوایف مختلف و جوانان را همراه خود دارد.

17- امید قنبری

وی که درآخرین دقایق انتخابات مجلس دهم کاندیدا شد مورد حمایت بخشی از طوایف، جوانان و فرهنگیان می باشد.

18- خیرالله قلاوند

ایشان از نیروهای شناخته شده شهرستان با سابقه مدیریت در شهرداری، آموزش و پرورش و برخی دانشگاهها مورد حمایت اصولگریان، اصلاح طلبان، طوایف و جوانان است.

19- سجاد حیدری

ایشان با رای بالایی به عنوان نفر اول از بین کاندیداهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر، وارد این عرصه شدند و مورد حمایت چندین جریان سیاسی، جوانان، اصلاح طلبان، اصولگرایان و طوایف مختلف شهرستان می باشند.

 20- جهانبخش ایزدپور

ایشان از فرهنگیان خوشنام شهرستان هستنئد که در حال حاضر ساکن اصفهان می باشند و سابقه عضویت شورای شهر، ریاست شورا، مدیر فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش شهرستان و همچنین مدیر کلی ورزش و جوانان استان کهکیلویه و بویر احمد را در کارنامه خود دارد.

ایشان  حمایت طوایف مختلف، جوانان، اصلاح طلبان، اصولگریان و قدیمی های  شهرستان را همراه خود دارد.

 

21- فریدون حسنوند

ایشان چهار دوره سابقه نمایندگی مجلس و بیش از 20 ماه نیز سکان استانداری بوشهر را در کارنامه درخشان خود دارد.

که به رغم کنکاش های بسیار پیرامون کاندیداتوری وی در مجلس آینده، تا این لحظه حضور ایشان در انتخابات آتی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

22- پرویز حیدری

ایشان که سابقه مدیریت اداره ورزش و جوانان و همچنین ریاست شورای شهر سوم اندیمشک را در کارنامه خود دارد  حمایت اصلاح طلبان، اصولگرایان، طوایف و جوانان را همرا خود دارد

 

23- عباس ماکنالی

وی در دوره گذشته نیز کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان بود که نتوانست در انتخابات حضور پیدا کند. ایشان حمایت اصلاح طلبان شهرستان و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان کشور و طوایف را همراه خود دارد

 

24- اسد میرعالی

از نیروهای اندیمشکی مقیم اهواز که حمایت اصلاح طلبان، اصولگریان، طوایف و اندیمشکی های مقیم اهواز را همرا خود دارد

 

24– مجتبی صدیق

معاون پیشین فرماندار اندیمشک که همکنون مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان دانش آموزی کشور را بر عهده دارد و حمایت اصولگریان طوایف و فرهنگیان شهرستان را همراه خود دارد

 

25- عزت فاضلی کیا

ایشان از نیروهای فرهنگی شهرستان می باشد که حمایت اصلاح طلبان، طوایف و بخشی از نیروهای فرهنگی را همراه خود دارد

 

26- دکتر محمد عیساوند محمدی

ایشان از اساتید دانشگاه می باشند که حمایت اصلاح طلبان، طوایف، فرهنگیان و جوانان را همرا خود دارد

نوشته شده توسط در 13 آوریل 2018

موضوعات مرتبط :