تاریخ: ۱۰ , تیر, ۱۳۹۶ ۰:۳۶

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری عراق در پی آزادسازی موصل

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری عراق در پی آزادسازی موصل رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به رئیس جمهوری عراق، آزاد سازی موصل را تبریک گفت و تاکید کرد: با همین استواری و صلابت در مبارزه با تروریسم، می توانیم مردم مظلوم مسلمان خاورمیانه را از کابوس جنگ و کشتار رهایی بخشیم. به […]

پیام تبریک دکتر روحانی به رییس جمهوری عراق در پی آزادسازی موصل

رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به رئیس جمهوری عراق، آزاد سازی موصل را تبریک گفت و تاکید کرد: با همین استواری و صلابت در مبارزه با تروریسم، می توانیم مردم مظلوم مسلمان خاورمیانه را از کابوس جنگ و کشتار رهایی بخشیم.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای فواد معصوم
رییس جمهوری عراق
آزادسازی موصل و گام‌های نهایی در پاکسازی این شهر تاریخی را به جنابعالی و مردم عراق تبریک می‌گویم.
تحولات مثبت امنیت‌آفرین در کشور عراق و پیروزی در مبارزه بی‌امان با تروریسم و افراط، حاصل تلاش‌های بی‌وقفه مردم و نیروهای نظامی و کمک کشورهای همسایه در زدودن پیکره وحشت داعش و نابودی حامیان و منابع آنان است.
بدیهی است با همین استواری و صلابت در مبارزه با تروریسم، خواهیم توانست منطقه خاورمیانه را به امنیت و صلح بازگردانده و مردم مظلوم مسلمان آن را از کابوس جنگ و کشتار، رهایی بخشیم.
برای جنابعالی سلامتی و شادکامی و برای مردم عراق سربلندی و سعادت آرزومندم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

نظرات بسته شده است.