پچ پچ های شنیدنی ۱۵۵ …!!!           شنیده ها حکایت از آن دارد که در فاصله ۱۵ ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم، بازار دید و بازدیدهای انتخاباتی در شهرستان اندیمشک بسیار گرم و پر رونق شده و این روزها شاهد برگزاری جلسات متعددی در این ارتباط هستیم.     […]

 

پچ پچ های شنیدنی ۱۵۵ …!!!

 

 

 

 

 

شنیده ها حکایت از آن دارد که در فاصله ۱۵ ماه مانده به انتخابات مجلس یازدهم، بازار دید و بازدیدهای انتخاباتی در شهرستان اندیمشک بسیار گرم و پر رونق شده و این روزها شاهد برگزاری جلسات متعددی در این ارتباط هستیم.

 

 

 

در پچ پچ  به روز رسانی شده سعی بر آن است که کاندیداهای احتمالی که  احتمال ورودشان به عرصه انتخابات بسیار پررنگتر است و این روزها در محافل شهری مطرح هستند ، معرفی شود

البته جوی که این روزها در سطح  شهرستان وجود دارد این است که اکثر کاندیداها به صورت مستقل وارد کارزار انتخابات شده اند و خود را درگیر مسائل طایفه ای، جناحی ، سیاسی   و  وازه ای به نام اتحاد  نکرده اند و بیشتر سعی و تلاششان این است که با ارائه برنامه ها، خود را به مردم معرفی نمایند

 

۱- صید عیسی دارایی

 

 

 

نماینده مردم اندیمشک در مجلس نهم که سابقه فرماندهی نیروی انتظامی چندین استان را نیز بر عهده داشته ظاهراً هم اکنون مشاور فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح می باشند.

 

 

 

بخش های مختلفی از طوایف، رزمندگان، اصولگرایان و اصلاح طلبان از ایشان حمایت می کنند.

 

 

 

۲- جهانبخش قلاوند

 

 

 

مدیرکل پیشین انتظامی استانداری خوزستان که پیش از این سابقه بخشداری در آبادان، ایذه و فرمانداری شهرستان ایذه را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

ایشان نیز مورد حمایت بخش بزرگی از اصلاح طلبان، جوانان و طوایف مختلف می باشند.

 

 

 

۳- محمد رضا پاپی

 

 

 

شهردار کنونی شهر حُرّ که سابقه ی عضویت در شورای اسلامی شهر اندیمشک و تصدی شهرداری اندیمشک را در کارنامه موفق خود دارد.

 

 

 

ایشان نیز مورد حمایت اصولگرایان و اصلاحطلبان، بخشی از طوایف، جوانان و جامعه کارگری است.

 

 

 

۴- حجت السلام والمسلمین محمد جواد حسینی منش

 

 

 

امام جمعه کنونی شهر حسینیه که بخش قابل توجهی از نیروهای مذهبی و حزب الهی و همچنین تعداد زیادی از مردم بخش الوار از ایشان حمایت میکنند.

و اینکه نام ایشان در ماههای گذشته بسیار در سطح شهرستان مطرح شده است

 

 

 

۵- سید سام حسینی

 

 

 

وی نیز که از وکلای با تجربه و خوشنام شهرستان می باشد؛ در شورای چهارم عضویت داشت و از حمایت بخشی از جوانان، اصلاح طلبان، سادات و طوایف برخوردار است.

 

 

 

۶- کرامت میری

 

 

 

ایشان از جمله معلمین با سابقه و جویای نام هستند که سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر اندیمشک را در کارنامه خود دارد. وی حمایت گسترده ای از طیف موسوم به جمنا، جوانان، طوایف و اصولگرایان را همراه خود دارد.

 

 

 

۷- مهدی قلی کیانی

 

 

 

عضو سابق و موفق شورای اسلامی شهر، مشهور به صدای سوم دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق که حمایت بخش قابل توجهی از جوانان، اصلاح طلبان و طوایف را همراه خود دارد.

 

 

 

۸- نورالله شکیبایی

 

 

 

ایشان از مدیران ارشد سازمان برق استان خوزستان می باشد و حمایت اصولگرایان و اصلاح طلبان، بخشی از اندیمشکیهای مقیم اهواز و برخی طوایف مختلف را همراه خود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

۹- کریم درویش زاده

 

 

 

مدیر کل راه آهن جنوب که سابقه مدیرکلی زاگرس و لرستان را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

وی مورد حمایت بخش هایی از طوایف، اصلاح طلبان و جامعه کارمندی است.

 

 

 

 

 

۱۰- حجت السلام والمسلمین محسن مهاجر

 

 

 

ایشان از روحانیون خوشنام اندیمشکی ساکن قم هستند که حمایت بخش بزرگی از طوایف، اصلاح طلبان و اصولگریان را به دنبال خود دارند.

 

 

 

۱۱- حسین ناصرپور

 

 

 

 

 

 

 

از استاد دانشگاه و از معلمین بازنشسته ی اندیمشک هستند که سابقه عضویت در شورای نگهبان شهرستان را در کارنامه خود دارد و مورد حمایت بخش بزرگی از اصولگریان و طوایف و برخی دانشجویان می باشد.

 

 

 

۱۲مصطفی اسکندری

 

 

 

وکیل و عضو معتدل و خوشنام پیشین شورای اسلامی شهر که حمایت بخشی از اصولگریان، جوانان و طوایف را به همراه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

۱۳- خیرالله قلاوند

 

 

 

ایشان از نیروهای شناخته شده شهرستان با سابقه مدیریت در شهرداری، آموزش و پرورش و برخی دانشگاهها مورد حمایت اصولگریان، اصلاح طلبان، طوایف و جوانان است.

 

۱۴- سرکار خانم فرنگیس قلاوند

 

 

ایشان عضو فعال شورای شهر اندیمشک و از نیروهای فعال فرهنگی شهرستان می باشند که مورد حمایت بخش زیادی از جامعه کارگری، فرهنگیان، خانواده معظم شهدا و طوایف مختلف می باشند

 

لازم بذکر است که در صورت ورود ایشان به صحنه انتخابات مهندس خیرالله قلاوند به نفع ایشان کنار خواهند رفت

 

 

۱۵- سجاد حیدری

 

 

 

ایشان با رای بالایی به عنوان نفر اول از بین کاندیداهای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر، وارد این عرصه شدند و مورد حمایت چندین جریان سیاسی، جوانان، اصلاح طلبان، اصولگرایان و طوایف مختلف شهرستان می باشند.

 

 

 

۱۶- جهانبخش ایزدپور

 

 

 

ایشان از فرهنگیان خوشنام شهرستان هستنئد که در حال حاضر ساکن تهران می باشند و سابقه عضویت شورای شهر، ریاست شورا، مدیر فنی و حرفه ای، ریاست آموزش و پرورش شهرستان و همچنین مدیر کلی ورزش و جوانان استان کهکیلویه و بویر احمد را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

ایشان  حمایت طوایف مختلف، جوانان، اصلاح طلبان، اصولگریان و قدیمی های  شهرستان را همراه خود دارد.

 

 

 

۱۷- مسعود رضا ماکنالی

 

 

 

ایشان از فرهنگیان شهرستان اندیمشک می باشد که حمایت بخشی از فرهنگیان و طوایف مختلف را همراه خود دارد

 

 

 

 

 

۱۸- عباس ماکنالی

 

 

 

وی در دوره گذشته نیز کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان بود که نتوانست در انتخابات حضور پیدا کند. ایشان حمایت اصلاح طلبان شهرستان و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان کشور و طوایف را همراه خود دارد

 

 

 

 

 

۱۹- هوشنگ نزاد حسینیان

 

 

 

این نویسنده کارمند سازمان اب و برق استان می باشد که حمایت جوانان، طوایف مختلف و اندیمشکی های مقیم اهواز را همراه خود دارد

 

 

۲۰- مهندس محمد حسین جعفری

 

استاد دانشگاه که مورد حمایت جوانان، دانشجویان و بخشی از طوایف می باشد

 

 

 

 

لازم بذکر است که  آقایان کرامت میری، مصطفی اسکندری و حجت الاسلام حسینی منش مورد تایید جمنا می باشند و احتمالان یک نفر از بین انها وارد صحنه انتخابات خواهد شد

 

همچنین جریان وحدت و سازندگی نیز در حال بررسی بین سه نفر از نیروها خود می باشد تا یک نفر را وارد عرصه انتخابات نماید