شهردار اندیمشک خبر داد: پرداخت ۳ ماه حقوق پرسنل شهرداری در ۲۷ روز

پرداخت ۳ ماه حقوق پرسنل شهرداری در ۲۷ روز

مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در مصاحبه با خبرنگاران بیان نمود:  عدم پرداخت حقوق به کارگران و کارکنان شهرداری اندیمشک می رفت تا بذر نا امیدی مطلق و خیل عظیم طلبکاران را به شهرداری وارد کند.

     بدهی فراوانِ ده ها میلیاردی شهرداری به نقطه کوری رسیده بود و می فت تا شهرداری را با بحران های متعددی مواجه و این نهاد را به ورطه ی نابودی بکشاند؛ به حول و قوه الهی و با تلاش ها و پیگیری های مجدانه جناب دکتر حسنوند نماینده محترم مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، شهرداری توانست یک بار دیگر بر روی پای خود بایستد و به قولی که ماه گذشته به خانواده های محترم کارگران و پرسنل صبور شهرداری داد  جامه عمل پوشانده و در مدت زمان کمی سه ماه از حقوق عقب افتاده را خدمت عزیزان تقدیم نماید.

شهردار اندیمشک در ادامه گفت: در خلال  تاریخ ۲۲ آبان ،  ۱۲ آذر و ۱۹ آذرماه سال جاری شهرداری اندیمشک توانست ضمن پرداخت  تعداد سه/۳ حقوق به کارگران و پرسنل بر بخشی از مشکلات مالی خود فائق آمده ، با فراغت بال  و برنامه ریزی مدون در بخش های خدمات شهری و عمرانی به همشهریان عزیز خدمات رسانی بهینه داشته باشد.

وی درادامه افزود: آقای دکتر حسنوند علاوه بر تلاش در جهت حل مشکلات مالی، پشتوانه بسیار خوب ما در استان و کشور می باشند و ما در هر جایی که با مشکل مواجه می شویم؛ متواضعانه به کمک شهرداری می آیند و تا حل مشکل و حصول نتیجه مطلوب ما را همراهی می کنند که در همین جا فرصت را غنیمت شمرده؛ جا دارد تا از زحمات بی شائبه ی نماینده ساعی شهرمان  مراتب تقدیر و سپاس را خدمت این برادر عزیز داشته باشم.

همچنین جا دارد از حوصله و صبر همشهریان عزیز و  همه همکارانی که در راه خدمت رسانی به مردم اندیمشک به طور شبانه روزی همراه ما هستند تشکر نمایم.

 

 

 

پیام فرهنگی شهرداری: 

پرسنل خدوم شهرداری ، شهر را تمیز و زیبا می‌کنند و شهروندان فهیم آن را پاکیزه نگه می‌دارند.

 

 

۲ دیدگاه

  1. انصافا من به فریدون حسنوند رای ندادم اما اگر اینطور پیش بره و بچه های شهرداری رو اینطور شارژ کنه و یک اشتغالی هم برا سایر پسرای جوون والا با کله و ده موتوره توی انتخابات بعدی براش از جون مایه میذارم.

  2. احمدرضا صادقی نیا

    جای خسته نباشید ویژه ای داره که به آقای دکتر حسنوند نماینده پر تلاشمون بدیم.
    و همینطور شما شهردار عزیز واقعا خسته نباشید.
    ما اهالی اندیمشک هم شادی کارگران رو می خوایم. وقتی می بینیم بندگان خدا با حقوق معوقه چقدر زحمت می کشند شرمنده اشان میشیم.
    خدا رو شکر که سه ماه حقوق زودتر گرفتند.