صفحه نخست » آخرین خبر, اندیمشک, خبر » همایش پیاده روی خانوادگی با حضور 80هزار نفر در اندیمشک برگزارشد

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور 80هزار نفر در اندیمشک برگزارشد
اندیمشک – ایرنا – همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور بیش از 80 هزار نفر از شهروندان اندیمشکی صبح روز جمعه در این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا هزاران نفر از شهروندان اندیمشکی صبح جمعه از میدان امام خمینی (ره) تا مقبره شهدای گمنام این شهر به طول چهار کیلومتر پیاده روی کردند.
استاندار خوزستان نیز که در این همایش پیاده روی شرکت کرده بود گفت:حفظ سلامت عمومی مردم یکی از مهمترین اموری است که دغدغه مسئولان در سطح کشور و استان می باشد.
غلامرضا شریعتی افزود:دولت تدبیر و امید از همان ابتداب آغاز بکار اجرای هر طرح را منوط به دریافت مجوزهای زیست محیطی دانسته و نسبت به این نکته تاکید دارد.
وی با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت مردم استان خوزستان اظهار کرد:سلامت مردم بر سود اقتصادی و رونق طرح های اقتصاد که آلودگی زیست محیطی دارند در استان ارجح تر است و بی شک دولت در سطح استان تمام توان خود را برای رفع مشکلات به کار می گیرد.
وی گفت:در راستای بیابان زدایی در سطح استان با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی تصمیماتی گرفته شد که از جمله آن بیابان زدایی در سطح 35 هزار هکتار از زمین های استان می باشد.
شریعتی افزود:در آینده نزدیک با اتمام این طرح برای ادامه آن برنامه ریزی می شود.
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم گفت: حضور هزاران نفری مردم در این همایش نشان دهنده توجه جدی مردم به موضوع سلامت و نشاط است.
فریدون حسنوند افزود:این مردم پشتوانه ارزشمندی در خدمتگزاری هستند و ما قول داده ایم تا پایان سال 97 100 پروژه در بخش های مختلف را در شهرستان برای رفاه عموم اجرا کنیم.
وی گفت:بخش زیادی از این طرح ها مربوط به حوزه ورزش و جوانان است و در بخش ورزش بانوان هم یک استخر و یک سالن اختصاصی تا پایان امسال برای این قشر بهره برداری می شود.
فرماندار اندیمشک هم توسعه ورزش های همگانی را مهم دانست و گفت:ایجاد روحیه نشاط و شادابی در سطح شهرستان ضرورت دارد.
پیمان جهانگیری افزود:این برنامه های ورزشی همگانی با کیفیت بیشتر و بیشتر از همیشه برگزار خواهد شد.
کیومرث آریان متین رییس اداره ورزش و جوانان اندیمشک هم اندیمشک را قطب ورزش دانست گفت:خانواده‌ها باید همواره به سلامت توجه داشته باشند و از انجام ورزش‌های همگانی غافل نشوند ضمن اینکه مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان پویا و با برنامه ریزی بهتر حامی جامعه ورزش اندیمشک است.
وی گفت:شهرستان اندیمشک در سطح ملی و جهانی در 15 رشته ورزشی صاحب نام است که ورزشکاران این رشته ها در سطح جهان و کشور حائز رتبه های برتر شده اند.
در این همایش سعید عبدولی کشتی گیر صاحب نام اندیمشکی نیز در سخنانی مردم را به ورزش تشویق کرد.
در این همایش به قید قرعه به 2 نفر از شرکت کنندگان 2 دستگاه خودرو پراید از سوی مسئولان اندیمشک و استاندار خوزستان اهدا شد.
همچنین بیش از 150 جایزه دیگر از سوی استاندار خوزستان، نماینده اندیمشک ، فرماندار و دیگر مسئولان اندیمشکی به شرکت کنندگان اهدا گردید.

نوشته شده توسط در 17 فوریه 2017

موضوعات مرتبط :