شهردار اندیمشک از نهضت پاکسازی خیابانها و معابر شهری پس از طوفان روزهای گذشته خبر داد. داوود بحیرایی در این خصوص گفت: پس از طوفان روزهای گذشته خسارت گسترده ای در شهر اندیمشک ایجاد شد که علاوه بر هزینه های فراوان چهره نامناسبی به معابر داده بود وی در ادامه با اشاره به لزوم خدمت […]

شهردار اندیمشک از نهضت پاکسازی خیابانها و معابر شهری پس از طوفان روزهای گذشته خبر داد.

داوود بحیرایی در این خصوص گفت: پس از طوفان روزهای گذشته خسارت گسترده ای در شهر اندیمشک ایجاد شد که علاوه بر هزینه های فراوان چهره نامناسبی به معابر داده بود

وی در ادامه با اشاره به لزوم خدمت رسانی به شهرواندان، افزود: زیبا سازی و رفع مشکلات معابر پس از طوفان در دستور کار قرار گرفت و  واحد خدمات شهری بلافاصله به رفع مشکلات این حوزه پرداخت.

شهردار اندیمشک گفت: با وجود کمبود امکانات خدمت رسانی به شهروندان بسیار لذت بخش است و با این نگاه است که می توانیم محیط شایسته و در خور شأن شهروندان اندیمشکی فراهم کنیم.

بحیرایی با اشاره به اینکه شهر زیبا محلی مناسب برای سرمایه گذاری است، گفت: با جذب سرمایه گذار و استفاده از توان بخش خصوصی می توان بسیاری از مشکلات سطح شهر را رفع کرد.

در روزهای گذشته طوفان بهاری باعث شکسته شدن چند هزار شاخه درخت شد که چهره نامناسبی به معابر اندیمشک داده بود در اینجا بابت تأخیر بوجود آمده از مزدم شهر یکهزار شهید انیدشم پوزش می طلبیم و همچنین از کلیه دستگاههای اجرایی که در این نهضت همراه ما بودند تقدیر و تشکر می کنیم.

مهندس محسنی مقدم معاون خدمات شهری در ادامه گفت:  پرسنل زحمتکش بصورت شبانه روزی شاخه ها و سرشاخه های چندین هزار درخت از سطح شهر جمع اوری کردند.