صفحه نخست » آخرین خبر, اسلایدر, اندیمشک » نماینده مردم اندیمشک : بنیاد برکت یک مدال افتخار برای کشور و پشتیبانی قوی برای ولایت است

نماینده مردم اندیمشک : بنیاد برکت  یک مدال افتخار برای کشور و پشتیبانی قوی برای ولایت است

نماینده مردم اندیمشک در آیین کلنگ زنی طرح های بنیاد برکت شهرستان اندیمشک: بنیاد برکت به عنوان یک مدال افتخار برای کشور و پشتیبان ولایت، حامی توسعه و رفع محرومیت کشور در مناطق محروم است
بنیاد برکت امروز مرکز اجرای طرح های عظیم عمرانی در کشور است و با پیگیری های صورت گرفته علاوه بر 37 طرح عمرانی در حوزه فرهنگ، آموزش و بهداشت، اجرای طرح نیروگاه سیکل ترکیبی و کارخانه سیمان اندیمشک را مورد توجه قرار داده است.

:شهر آزادی و مردم مقاوم آن در هشت سال دفاع مقدس پشتیبان انقلاب و اسلام بوده و در آن سال ها هر روز پذیرای موشک رژیم بعث بود و به همین جهت باید توسعه و رفع محرومیت این شهر را بیش از گذشته مورد توجه قرار داد.
هبر معظم انقلاب یگانه مرد تاریخ است و ایشان همواره در جهت توسعه ایران و تقویت شاخص های مختلف عمرانی و توسعه تولید و اقتدار کشور رهنمودهای خود را بیان کرده و مردم اندیمشک امروز، قدر دان ایشان به دلیل توجه مناسب به نیازهای شهرستان و رفع محرومیت اندیمشک هستند.

علاوه بر آغاز 37 طرح عمرانی توسط بنیاد برکت، به زودی عملیات اجرایی 50 طرح شاخص عمرانی دیگر برای توسعه اندیمشک، آغاز می شود تا شرایط توسعه پایدار شهرستان در حوزه های مختلف، بیش از گذشته فراهم شود.

نوشته شده توسط در 21 آوریل 2017

موضوعات مرتبط :