صفحه نخست » آخرین خبر, خبر » مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: کار ساماندهی 10 پارک محله ای شروع شده و کار اکثر این پارک ها رو به اتمام است

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: کار ساماندهی 10 پارک محله ای شروع شده و کار اکثر این پارک ها رو به اتمام است

مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه استفاده از فضای سبز و و محیط روح بخش از جمله حقوق شهروندیست گفت:

    از حدود یک ماه پیش کار ساماندهی 10 پارک محله ای شروع شده و کار ساماندهی اکثر این پارک ها رو به اتمام است و به زودی این پارک ها را با فضاسازی جدید تقدیم همشهریان عزیز می کنیم. مردم به عنوان ولی نعمتان ما حق دارند که از فضاهای سبز شهری مطلوب و مناسب جهت رفاه و سلامت روحی روانی برخوردار باشند.

وی افزود: از جمله کارهای صورت گرفته در این پارک ها شامل: نصب برج های نوری ، پایه های روشنایی سه متری ، نصب آبخوری، نصب مبلمان و سطل زباله ، رنگ آمیزی ، نصب ست های بازی های پلی اتیلن، تاب، میز پینگ پنگ، کف پوش، هرس درختان و کاشت انواع گل های فصلی می باشد.

در پایان سخنان خود گفت: ما این نوید را به همشهریان خود می دهیم که شهرداری اندیمشک با سرعتی بیش از پیش سعی در برداشتن گام های بلندتری در جهت رفاه اهالی خود برخواهد داشت و احقاق حقوق شهروندی را به ملصه ی ظهور خواهد گذاشت.   

نوشته شده توسط در 22 دسامبر 2017

موضوعات مرتبط :