تاریخ: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی و کمی فضاهای سبز شهریست

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی و کمی فضاهای سبز شهریست   مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در گفتگوی خود  با خبرنگاران بیان نمود: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی و کمی فضاهای سبز شهری در جهت ایجاد لطافت شهری و روحی شهروندان اندیمشک است و بر […]

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی و کمی فضاهای سبز شهریست

 

مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در گفتگوی خود  با خبرنگاران بیان نمود: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقای سطح کیفی و کمی فضاهای سبز شهری در جهت ایجاد لطافت شهری و روحی شهروندان اندیمشک است و بر این اساس تلاش کرده ایم تا در بخش زیباسازی و فضای سبز  رضایتمندی هرچند اندک، برای همشهریان عزیز فراهم کنیم. هر چند ما به این مقدار بسنده نخواهیم کرد و با برنامه ریزی هایی که در این خصوص انجام شده تلاش خود را برای افزایش چشم اندازهای زیبای اندیمشک بکار بسته ایم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه پارک های شهری به مصابه ی منظر سبز شهری همواره باید مورد توجه خاص قرار گیرد افزود: فضاهای سبز شهری و پارک ها به نوعی اعضای غیرقابل منفک شدن بخش عمومی شهر قلمداد می شوند. به طوریکه خاطره های جمعی افراد در چنین فضاهایی رقم می خورد و همین که حصارها و نرده ها از پارک ها و فضاهای ما برداشته شده اتصال خود را به شهر قوام بخشیده. لذا می طلبد تا با طراحی و افزایش اینگونه فضاها به ایجاد نشاط و لطافت روحی و اجتماعی شهروندان بیش از پیش پرداخته شود.

وی ادامه داد: به همین منظور طی ماه ها و روزهای اخیر شهرداری اندیمشک در حرکتی همه جانبه اقدام به راه اندازی آب نماهای سطح شهر، احیا و بهسازی چندین هکتار از فضاهای سبز و پارک ها کرده و با لوله گذاری و بعضاً قطره ای کردن نوع آبیاری آنها سعی در سامان بخشی آن نموده است.

همچنین در راستای ممانعت از هرگونه امراض تنفسی احتمالی اقدام به هرس درختان سطح شهر بخصوص درختان کنوکارپوس نموده ایم. هر چند برنامه ریزی طراحان فضای سبز شهری شهرداری بر این است که طی روزها و ماه های آتی نسبت به کاشت درختان مثمر و گل و گیاهان بومی که از اقلیم منطقه تبعیت دارند استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با خاطر نشان کردن موضوع پرداخت حقوق پرسنل ، گفت: همانطور که قبلا نیز قول داده ام  سعی می شود  که حقوق پرسنل به موقع و بدون تاخیر پرداخت شود. جای بسی خرسندی است که در این راستا با کمک مجدانه جناب آقای دکتر حسنوند و پیگیری این شهرداری، حقوق این ماه نیز در مدت زمان کمتر از ۲۰  روز بعد از پرداخت قبلی توانستیم به قول خود عمل کرده و حقوق این ماه نیز پرداخت شود.

ایشان در بخش پایانی مصاحبه خود تاکید کرد: خدمات رسانی بهینه ی شهری از اهمّ اهداف شهرداری اندیمشک به همشهریان خود است و شهرداری تمام سعی خود را بر آن معطوف خواهد داشت.

 

نظرات کاربران