صفحه نخست » آخرین خبر, خبر » مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: احداث خیابان جدید کنار ترمینال نظامی، نقش پر رنگی در کاهش بار ترافیکی دارد/دو حقوق آخر پرسنل شهرداری دریک هفته پرداخت شد

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک: احداث خیابان جدید کنار ترمینال نظامی، نقش پر رنگی در کاهش بار ترافیکی دارد/دو حقوق آخر پرسنل شهرداری دریک هفته پرداخت شد

  مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در گفتگو با خبرنگاران از خیابان گشایی در امتداد منطقه راه آهن و اتصال آن به جاده انقلاب خبر داد و در این باره گفت: گشایش خیابان منتهی به ترمینال نظامی در منتها الیه منطقه راه آهن که کمتر از یک کیلومتر طول دارد؛ ازخیابان راه آهن جنب راه بند شروع و تا پشت پارک هفتم تیر ادامه دارد. این خیابان که نقش پر رنگی در کم شدن بار ترافیکی دارد مناطق مرکزی، راه آهن و کوی شهدا و به تَبعِ آن کوی زیباشهر را به هم متصل و باعث از بن بست خارج شدن مناطق کوی شهدا ، منطقه راه آهن و لوانتور می شود.

   وی در ادامه افزود: اجرای این خیابان که با حرکت جهادی مسئولان شهرستان شروع شد و تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد به فُرجه ی زمانی  حدود شش ماه نیاز داشت که دیدیم با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش شهرداری و سایر ادارات و از همه مهم تر حمایت های بی دریغ و دلگرم کننده ی جناب دکتر حسنوند در کمتر از یک ماه انجام گرفت.

    شهردار اندیمشک ادامه داد: برای اجرای این پروژه که طول آن حدود 850 متر می باشد 4500 متر مکعب لجن برداری، 8 هزار مترمکعب خاک برداری و نخاله برداری و  12 هزار مترمربع زیرسازی شده است.  همچنین 300 متر جدول ، 4 هزار متر بلوار سازی، 2 هزار اصله نهال ، گل کاری و نصب پایه های روشنایی 3 متری کاردر آن صورت گرفته است.

   وی افزود: در کنار این خیابان در تقاطع خیابان انقلاب یک میدان و در انتهای آن نیز یک پارک محله ای با چشم اندازی زیبا احداث شده است و همچنین در منتها الیه آن نیز یک جاده سلامت با ستهای ورزشی به منظور نشاط و شادابی ساکنین منطقه نصب شده است.

   شهردار اندیمشک بیان نمود:  کار آسفالت این خیابان تازه تاسیس نیز ظرف روزهای آینده نیز با 20 هزار تن آسفالت به پایان خود خواهد رسید.

 

   مهندس بحیرایی شهردار اظهار داشت: دستگاههای مختلفی همچون اداره کل راه آهن زاگرس، ورزش و جوانان، مدیریت امور برق و آبفای شهری در مسیر به ثمر نشستن این پروژه همکاری خوبی داشتند که جا دارد از همکاری تک تک مدیران و پرسنل آنان تشکر نمایم.

 

     ایشان در پایان سخنان خود با اشاره به پرداخت به موقع حقوق و پرداخت تعدادی از معوقات پرسنل گفت: از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی شهر تا کنون تعداد هفت/ 7 حقوق پرداخت شده  که دو حقوق آخر آن در تاریخ 6 و 13 دی ماه در خلال فاصله یک هفته پرداخت گردیده است.

 که این مهم میسر نبود مگر با حمایت های پدرانه ی جناب دکتر حسنوند و استاندار محترم خوزستان که انصافاً طی این مدت یار و یاور همه ما در اعطای آرامش روحی و روانی به خانواده های عزیز کارگران و پرسنل ما بودند که بسی شایسته تقدیر و تشکر فراوان دارد.

 

  خرسند از آنیم که با همت و تلاش مسئولین ارشد شهری توانستیم به قول هایی که به پرسنل عزیز دادیم جامه ی عمل بپوشانیم و این نوید را هم بدهیم که همچون گذشته پیگیر مطالبات به حق پرسنل خود در پرداخت معوقات آنها بوده و هستیم. انشالله

 

پیام فرهنگی شهرداری:

 پرداخت عوارض مساوی با پویایی شهر است. با پرداخت به موقع عوارض در آبادی شهرمان سهیم باشیم.  

نوشته شده توسط در 15 ژانویه 2018

موضوعات مرتبط :