صفحه نخست » آخرین خبر, خبر » متن بیانیه خداحافظی شهردار اندیمشک

بسم ا… الرحمن الرحیم

” ربِّ أدخِلنی مُدخَلَ صِدقٍ و أخرِجنی مُخرَجَ صِدقٍ وَاجعَل لی مِن لَدُنکَ سُلطاناً نَصیراً ” (آیه 88 سوره مبارکه اسراء) 

 

دوستان و همشهریان گرامی

سلام علیکم

 

            با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،  خدای متعال را شاکرم که بر بنده خود منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع ساعیِ شما همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از کوشش شبانه روزی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است.

    ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف همه عزیز از خداوند متعال نعمات بی کران و استمداد و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم . با توجه به استعفای اینجانب که به دلیل پاره ای مشکلات شخصی صورت پذیرفت؛ دیگر  در خدمت شما عزیزان نخواهم بود.

    به امید آنکه طی این ماه ها هرآنچه که از قصورم یا غیر آن از من بر دل ، سنگین نگاشتید بروبید و به دریایی دلهاتان ببخشایید. فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران و دوستان عزیزی که از آشنایی با آنان به خود میبالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند؛ سپاسگزاری مینمایم .

    خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس شهر یکهزار شهید اندیمشک را نصیب اینجانب فرمود تا اندک زمانی را بتوانم در جهت رشد عمرانی و خدماتی که در خورِ نام این شهر باشد؛ قدم بردارم. امیدوارم که اگر قصور و تقصیری در خدمات رسانی هر چه بیشتر به همشهریان فهیم و شریف خود داشته ام به بزرگواری خویش ببخشایند.

  

وظیفه خود می دانم که از همدلی و تلاش های فراوان نماینده تلاشگر شهرمان جناب آقای فریدون حسنوند مراتب قدردانی ویژه را داشته باشم و از تک تک اعضای محترم شورای تامین، امام جمعه محترم، فرماندار سخت کوش  و همه ی دستگاه های اجرایی که در این مدت 9 ماه با اینجانب و مجموعه شهرداری همکاری صمیمانه ای داشته اند کمال تشکر را بجای آورم.

   با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، کلیه دوستان و همکاران عزیز را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند.

در پناه حق پاینده و پیروز باشید.

داود بحیرایی

نوشته شده توسط در 6 آگوست 2018

موضوعات مرتبط :