صفحه نخست » آخرین خبر, اندیمشک, خبر » فرماندار اندیمشک ظرف حدود ۲۴ ساعت یک میدان جهادی در اندیمشک احداث خواهد شد.

فرماندار اندیمشک  ظرف حدود ۲۴ ساعت یک میدان جهادی در اندیمشک احداث خواهد شد.

 
فرماندار اندیمشک در دومین ستاد نوروزی شهرستان اندیمشک با اشاره به مشکلات ترافیکی اندیمشک گفت: بمنظور رفع گره ترافیکی خیابان امام خمینی (ره) ظرف مدت یکروز میدانی جهادی احداث خواهد شد.

پیمان جهانگیری در دومین ستاد نوروزی اندیمشک که در در سالن جلسات فرمانداری اندیمشک برگزار شد گفت:با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز کمیته هایی تخصصی برای پیگیری مسائل مربوطه ایجاد شده اشت.

وی در ادامه با اشاره به اسکان زائرین اربعین حسینی در اندیمشک و با توجه به حجم بالای ورود مسافران به خوزستان از اسن طریق گفت: خوشبختانه تجربه های بسیار خوبی در این زمینه کسب شده و با کمک آموزش و پرورش می توانیم کارها و خدمات مناسب و مطلوبی ارائه دهیم.

وی در ادامه با اشاره به کارتن خوابی در این شهرستان گفت: جمع‌آوری متکدیان از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین منظور جلساتی با بهزیستی و شهرداری‌ها در جهت جمع‌آوری کارتن‌ خواب‌ها و تکدی‌گران صورت گرفته است.

جهانگیری با بیان اینکه در جهت ساماندهی کوی فرهنگیان در مرکز شهر اندیمشک مقرر شد یک میدان احداث شود، عنوان کرد: اگر لازم باشد با همت عمومی دستگاه‌های اجرایی در جهت پاک‌سازی شهر از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به بسیج همه ظرفیت ها ،  افزود: مقرر شده تا برای بهبود ترافیک کوی فرهنگیان در مرکز شهر اندیمشک،  یک میدان احداث شود.

نوشته شده توسط در 16 فوریه 2017

موضوعات مرتبط :