علی پهلوان طرح ملی پیمان در خوزستان اجرا می شود سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای طرح ملی پیمان برای کاهش و پیشگیری از اعتیاد خبر داد. به گزارش اندیمشکی ها علی پهلوان در گفتگو با خبرنگاران  اظهار داشت:طرح ملی پیمان با محوریت آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد است که در آن […]

علی پهلوان طرح ملی پیمان در خوزستان اجرا می شود
سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای طرح ملی پیمان برای کاهش و پیشگیری از اعتیاد خبر داد.

به گزارش اندیمشکی ها علی پهلوان در گفتگو با خبرنگاران  اظهار داشت:طرح ملی پیمان با محوریت آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد است که در آن آموزش های پیشگیری از مخاطرات اعتیاد ارائه خواهد شد.

وی گفت:مرحله اول آن آموزش منطقه کشوری بوده که ۵۵ نفر از سر تیم های طرح که از هر شهرستان دو نفر بود را در کرمانشاه در غالب دوره سه روزه آموزش دادیم.

سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به زمان اجرای مرحله دوم طرح بیان کرد:از ۳ اسفند هرکدام از این سرتیم ها وظیفه دارند که بعد از اتمام آموزش در شهرستان خودشان ۵۰ نفر را بعنوان مربی آموزش بدهند و آن ۵۰ نفر هم بصورت چارت بندی و زیر نظر سر تیم اصلی ۵۰ نفر بعد را آموزش بدهند.

وی با بیان اینکه هدف این طرح خارج از مجموعه هلال احمر خواهد بود گفت :جامعه هدف ما تمام دانشجویان و دانش آموزان دوم متوسطه هستند.