صفحه نخست » آخرین خبر, خبر » شهردار اندیمشک خبر داد: دستور استاندار به ادارات کل استان مبنی بر تسریع در پرداخت اوراق شهرداری اندیمشک

شهردار اندیمشک خبر داد: دستور استاندار به ادارات کل استان مبنی بر تسریع در پرداخت اوراق شهرداری اندیمشک

   مهندس داود بحیرایی شهردار اندیمشک در گفتگو با خبرنگاران بیان نمود: اکثر تابلوهای شهرداری که معرف خیابان ها هستند بدلیل فرسودگی به خوبی قابل رؤیت نبود و همین امر باعث ایجاد چهره زشتی از نمای شهر شده بود که کار بازسازی آنها طی روزهای اخیر شروع شده. در بازسازی این تابلوها سعی شده به شکل زیبایی ترسیم شوند و در صورتی که قابل ترمیم نباشند آنها را تعویض می کنیم.

    شهردار اندیمشک در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عدم وصول اوراق و اسناد دولتی از ادارات مربوطه گفت: بخش زیادی از اوراق مربوط به بدهی ادارات تا حال حاضر هنوز وصول نشده است . در سفر اخیر جناب استاندار به شهر یکهزار شهید اندیمشک طی دستوری به مدیران کلی که ادارات آنها به شهرداری اندیمشک بدهی دارند امر نمودند که در اسرع وقت نسبت به پرداخت این بدهی ها اقدام نمایند.

   وی در پایان افزود: با پیگیری ها و مساعدت های جناب دکتر حسنوند در 40 روز گذشته تعداد 4 حقوق پرداخت شده و به امید خدا در صورتی که اوراق شهرداری وصول شود به طور حتم بخش عمده ای از طلب پرسنل و پیمانکاران پرداخت خواهد شد.

 

شهردار اندیمشک گفت: جا دارد تا در پایان از دلگرمی و حمایت های بی دریغ جناب دکتر حسنوند که انصافاً طی این مدت برای پرسنل شهرداری سنگ تمام گذاشتند و در مسائل مربوط به عمران شهری ما را با حمایت های مادی و معنوی خود یاری رساندند کمال تقدیر و سپاس را داشته باشم.

و همچنین از اعضای محترم شورای اسلامی شهر که در این مدت شهرداری را یاری همراهی نمودند تشکر می کنم.

 

 

پیام فرهنگی شهرداری:

شهر خوب ، تجلی گاه رفتار شهروندان است. بیایید همه با هم شهرمان را به نمایشگاه رفتار خوب و کردار نیک تبدیل کنیم.

 

نوشته شده توسط در 30 دسامبر 2017

موضوعات مرتبط :