فریدون حسنوند در جمع مجموعه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت : سپاه خانه اول ماست، و افتخار من این است که ابتدای خدمت خود را از سپاه شروع کرده ام.

اندیمشک نیوز : فریدون حسنوند در جمع فرماندهی، حفاظت اطلاعات و حوزه نمایندگی در سپاه شهرستان اندیمشک گفت : سپاه خانه اول ماست، و افتخار من این است که ابتدای خدمت خود را از سپاه شروع کرده ام.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در ادامه با اشاره به اینکه سپاه عمود خیمه نظام است، تصریح کرد:علارغم مخالفت ها و دشمنان داخلی و خارجی سپاه همچنان راه ترسیم شده امام و رهبری را با قدرت ادامه می دهد.

وی در ادامه با اشاره به اقتدار سپاه و لزوم همدلی با این مجموعه انقلابی، افزود: ما پشتیبان سپاه و بسیج هستیم و هر کاری برای کمک به این مجموعه های ارزشمند بتوانیم انجام می دهیم.

فریدون حسنوند در ادامه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و انتصاب فرماندهی جدید ناحیه مقاومت اندیمشک، افزود: برای تقویت، اعتلا و پیشبرد اهداف بسیج در اندیمشک از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم های شدید علیه جمهوری اسلامی، گفت: سپاه تنها جایی است که می تواند فشار های اقتصادی را از دوش مردم بردارد.

فریدون حسنوند در پایان گفت: همدلی و وحدت در جامعه سد محکمی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب است و من خود را یک پاسدار می دانم و به ان افتخار می کنم.