رئیس کمیسیون انرژی مجلس: کمیسیون انرژی مجلس خودرا درزمینهٔ تسهیل سرمایه‌گذاری مکلف می‌داند به گزارش خبرنگار مهر، فریدون حسنوند امروز در بازدید از میدان نفتی آذر در شهرستان مهران اظهار داشت: دلیل حضور امروز نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس در تاسیسات نفتی استان ایلام، اعلام خسته نباشید صادقانه نمایندگان مجلس به ویژه ریاست محترم مجلس و […]

رئیس کمیسیون انرژی مجلس: کمیسیون انرژی مجلس خودرا درزمینهٔ تسهیل سرمایه‌گذاری مکلف می‌داند

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون حسنوند امروز در بازدید از میدان نفتی آذر در شهرستان مهران اظهار داشت: دلیل حضور امروز نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس در تاسیسات نفتی استان ایلام، اعلام خسته نباشید صادقانه نمایندگان مجلس به ویژه ریاست محترم مجلس و اعضای کمیسیون انرژی به کارکنان تلاشگر صنعت نفت در استان ایلام است که با همت خود، پرچم انقلاب اسلامی ایران را در این منطقه افراشته نگه داشته اند و نماد عمران و آبادانی در این منطقه هستند.

وی تصریح کرد: کمیسیون انرژی مجلس خود را مکلف می داند در حوزه های مختلف که به قانونگذاری، تسهیل سرمایه گذاری، انتقال فناوری و انعقاد قراردادهای نفتی با شرکت های داخلی و خارجی مربوط می شود، صنعت نفت را یاری کند.

وی افزود: یکی از موضوعات مورد تاکید در جلسه دیروز روسای سه قوه، ضرورت تلاش و همراهی به منظور پیشبرد قراردادها و جذب سرمایه در حوزه اقتصادی بوده است که مجلس نیز از این مهم غفلت نخواهد کرد.

حسنوند همچنین در خصوص درخواست مردم مهران که توسط امام جمعه و نمایندگان در رابطه با تعرفه برق اعلام شد نیز گفت: همانطور که نمایندگان پیگیر هستند ما نیز پیگیر موضوع افزایش تعرفه گرمسیری برق مهران هستیم و نظر مثبتی در این خصوص داریم که نظر مثبتی در این خصوص داریم.

هم اکنون تولید تجمعی نفت در میدان آذر از مرز ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه فراتر رفته که این میزان تولید، بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار برای کشور درآمدزایی داشته است.