دکتر دالوند بخشدار مرکزی: مشکلات شهر آزادی را در دستور کار خود قرار دادیم

دکتر دالوند بخشدار مرکزی: مشکلات شهر آزادی را در دستور کار خود قرار دادیم

دکتر دالوند بخشدار مرکزی اندیمشک در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه آموزش مداحان شهر آزادی در مصاحبه خود با خبرنگاران گفت: جا دارد که از برگزارکنندگان این کلاس های آموزشی تقدیر و تشکر نمود که با تلاش در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و ترویج آن اقدام مجدانه داشته اند. حضور جوانان و نوجوانان شهر آزادی در این مراسم بسیار چشمگیر و در خور ستایش بود که لازم است برگزارکنندگان عزیز اینگونه برنامه ها با برنامه ریزی مدونی گام های بلندتری برداشته و ما هم آمادگی کامل داریم که در خدمت این عزیزان باشیم.

وی افزود: در حاشیه این مراسم فرصت را مغتنم شمرده و طی بازدیدی از مسجد شهر آزادی به بررسی مشکلات آنجا پرداخته و به منظور حل و فصل این مشکلات مواردی را در دستور کار خود قرار دادیم که انشالله بتوان با هماهنگی  مسئولین ذیربط بر آنها فائق آمده و پیرو درخواست امام جمعه محترم مبنی بر حل مشکل عوارض مغازه های مسجد مشکلات به زودی مرتفع خواهند شد.  

وی در پایان سخنان خود افزود: جهت جابجایی عزاداران حسینی در دهه اول محرم نیز که مشکل حمل و نقل بین شهرک های اطراف را همه ساله داشته اند هماهنگی هایی انجام شده تا هیئت های عزاداری بتوانند بدون مشکل در شهرک های اطراف به عزاداری بپردازند.