صفحه نخست » آخرین خبر, خبر » دکتر دالوند بخشدار مرکزی: مشکلات شهر آزادی را در دستور کار خود قرار دادیم

دکتر دالوند بخشدار مرکزی: مشکلات شهر آزادی را در دستور کار خود قرار دادیم

دکتر دالوند بخشدار مرکزی اندیمشک در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه آموزش مداحان شهر آزادی در مصاحبه خود با خبرنگاران گفت: جا دارد که از برگزارکنندگان این کلاس های آموزشی تقدیر و تشکر نمود که با تلاش در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و ترویج آن اقدام مجدانه داشته اند. حضور جوانان و نوجوانان شهر آزادی در این مراسم بسیار چشمگیر و در خور ستایش بود که لازم است برگزارکنندگان عزیز اینگونه برنامه ها با برنامه ریزی مدونی گام های بلندتری برداشته و ما هم آمادگی کامل داریم که در خدمت این عزیزان باشیم.

وی افزود: در حاشیه این مراسم فرصت را مغتنم شمرده و طی بازدیدی از مسجد شهر آزادی به بررسی مشکلات آنجا پرداخته و به منظور حل و فصل این مشکلات مواردی را در دستور کار خود قرار دادیم که انشالله بتوان با هماهنگی  مسئولین ذیربط بر آنها فائق آمده و پیرو درخواست امام جمعه محترم مبنی بر حل مشکل عوارض مغازه های مسجد مشکلات به زودی مرتفع خواهند شد.  

وی در پایان سخنان خود افزود: جهت جابجایی عزاداران حسینی در دهه اول محرم نیز که مشکل حمل و نقل بین شهرک های اطراف را همه ساله داشته اند هماهنگی هایی انجام شده تا هیئت های عزاداری بتوانند بدون مشکل در شهرک های اطراف به عزاداری بپردازند.

نوشته شده توسط در 9 سپتامبر 2017

موضوعات مرتبط :