جریان به ظاهر فرهنگی مذهبی این شما و این هم مناسبتهای پیش رو       به گزارش اندیمشک نیوز:  عصر جمعه ۲۴ فروردین جلسه انتخاباتی در قالب جشن مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) برگزار شد، بعد از اطلاع رسانی خبر این جلسه انتخاباتی (به ظاهر فرهنگی مذهبی) از سوی رسانه های مجازی شهرستان؛ […]

جریان به ظاهر فرهنگی مذهبی این شما و این هم مناسبتهای پیش رو

 

 

 

به گزارش اندیمشک نیوز:  عصر جمعه ۲۴ فروردین جلسه انتخاباتی در قالب جشن مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) برگزار شد، بعد از اطلاع رسانی خبر این جلسه انتخاباتی (به ظاهر فرهنگی مذهبی) از سوی رسانه های مجازی شهرستان؛  عده ای سیاسی نما که معمولاً خود را  نیروی مذهبی و فرهنگی معرفی می نمایند؛ به انتشار این خبر ، در فضای مجازی واکنش نشان دادند و اذعان کردند که: « … قصدمان فقط جشن مبعث بوده و ما یک مجموعه فرهنگی و مذهبی و خود همیشه یک پای ثابت برگزاری اینگونه مراسمات … هستیم…!!! »

*همه ما هم آرزومندیم که در واقع چنین باشد و بعد از این شاهد برگزاری سایر مراسمات مذهبی و فرهنگی این عزیزان دل باشیم!*

پس از انتشار خبر (به ظاهر)جشن مبعث ( !جلسه انتخاباتی! ) انظار عمومی از این مجموعه که مدعی مذهبی و فرهنگی بودنشان گوش فلک را کر نموده؛ انتظار برگزاری جشن های روزهای بعد از مبعث حضرت رسول(ص) (شامل: ولادت امام حسین (ع) و بزرگداشت روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و بزرگداشت روز جانباز و ولادت حضرت علی اکبر (ع) و بزرگداشت روز جوان) را داشتند تا هم عموم مردم با شرکت در این جشن ها!! بهره مند شوند و هم بازار خوبی برای گرفتن انواع و اقسام عکس های سلفی ..!! این عزیزان همچون جشن پیشین آنان باشد.

به اطلاع این جریان باید رساند که طی هفته آینده شیعیان عالم طبق اعتقادات خاص خود در طول قرنها اقدام به برگزاری جشن میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) می کنند؛ البته این روز مقدس مصادف شده با شهادت استاد فرهیخته شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت روز معلم؛  انتظار می رود تا دوستان عزیزِ (به کُل فرهنگی مذهبی) جریان اتحاد ۹۸ اقدام به برگزاری این مراسم و ۵۱ مناسبت دیگر که تا پایان سال ۹۷ در پیش رو داریم و لیست آنها خدمتشان ارائه شده ؛ نمایند.

شایان ذکر است که مقوله فرهنگ و مذهبی مقوله ایست که افراد دلداده و ذوب در این مسائل را می طلبد که خستگی ناپذیر و سخت کوش باشند.

از مشکلات پیش رومانند سایر مجموعه های فرهنگی مذهبی شهرستان که سالهاست در این امر پیش قدم هستند نهراسند و تحت هر شرایطی از برگزاری چنین مراسماتی (ولو با تعداد اندک (دو یا سه نفر)) کناره گیری و کوتاهی نکنند!

فی الحال، لیست مناسبات در پیش روی شما برادران فرهنگی مذهبی قرار داده شده بلکه هم کار بر شما آسان و هم ما نیز اندکی در ثواب بزرگ برگزاری مراسمات! شما سهیم باشیم.

 

اجر کم عندالله و من الله التوفیق