تاریخ: ۱۸ , شهریور, ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳

برگزاری مراسم اختتامیه کلاس آموزش اولیه مداحی شهر آزادی

برگزاری مراسم اختتامیه کلاس آموزش اولیه مداحی شهر آزادی حجت الاسلام والمسلمین نوری حسینی امام جمعه اندیمشک در مراسم اختتامیه کلاس آموزش اولیه مداحی شهر آزادی ضمن اظهار خرسندی از برگزاری چنین کلاس های آموزشی اظهار داشت:  شهر آزادی برای مسائل فرهنگی و مذهبی بسیار مستعد است و از برگزار کنندگان این کلاس تقدیر می […]

برگزاری مراسم اختتامیه کلاس آموزش اولیه مداحی شهر آزادی

حجت الاسلام والمسلمین نوری حسینی امام جمعه اندیمشک در مراسم اختتامیه کلاس آموزش اولیه مداحی شهر آزادی ضمن اظهار خرسندی از برگزاری چنین کلاس های آموزشی اظهار داشت:  شهر آزادی برای مسائل فرهنگی و مذهبی بسیار مستعد است و از برگزار کنندگان این کلاس تقدیر می کنم. مداحان باید توجه داشته باشند که مداحی به صوت زیبا نیست بلکه به اخلاص است. در زمان پیامبر اعظم (ص)  بلال حبشی صوت زیبایی نداشت اما چون با اخلاص تمام اذان را میخواند به دل می نشست.

امام جمعه محترم اندیمشک در ادامه افزود: این روزها بزرگترین آفتی که در مداحی وجود دارد همین پولکی شدن مداحان است.  ببینید اگه من روحانی به خاطر پول بر منبر بروم یا مداح به خاطر پول مداحی کند قطعاً این کار حرام است، ما وظیفه داریم اخلاص را در مداحی و سخنرانی هایمان داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مقدسات، دین را حفظ میکنند و اگر خدای ناکرده مقدسات از بین بروند، دین از بین می رود.  امروز دشمن به دنبال این است تا مقدسات ما را کم رنگ کنند؛ چطور دشمن این کار را می کند با مداحی های بی اساس و سخنرانی های بی محتوا.  مداحان ما باید مطالعه داشته باشند و روضه های معتبر را برای مردم بیان کنند.

نظرات بسته شده است.