آمادگی وزارت نفت برای استقبال از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آمادگی وزارت نفت برای استقبال از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی خبر داد. گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، فریدون حسنوند که در معیت اعضای کمیسیون انرژی مجلس به ایلام سفرکرده است عصر امروز در دهلران و بازدید از میادین […]

آمادگی وزارت نفت برای استقبال از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آمادگی وزارت نفت برای استقبال از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی خبر داد.

گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، فریدون حسنوند که در معیت اعضای کمیسیون انرژی مجلس به ایلام سفرکرده است عصر امروز در دهلران و بازدید از میادین مشترک نفت و گاز اظهار داشت: بازدید اعضای کمیسیون از پروژه‌های شهرستان دهلران برای  بررسی و بازدید از ان‌جی‌ال و حوزه نفتی چشمه خوش انجام و برای تقویت و شتاب بخشی در پروژه‌ها از سوی این کمیسیون تصمیماتی اتخاذ می‌شود تا در روند رشد و توسعه تسریع شود.

وی گفت: میادین نفت و گاز مشترک به عنوان ضرورت در اولویت برنامه‌های وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران قرار دارند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آمادگی وزارت نفت برای استقبال از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی خبر داد و گفت: طرح ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ یکی از طرح‌های موفق وزارت نفت بوده و این وزارتخانه همراه مجلس شورای اسلامی از سرمایه‌گذاران در بخش پالایشگاهی استقبال و مجوز‌های لازم را در تامین خوراک پالایشگاه‌ها صادر می‌کند.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: توان، دسترسی و ارتقا در اکتشاف و استخراج  برای بهره‌برداری از میادین مشترک نفتی توانایی و قدرت امنیتی در بهره‌برداری بیشتر و افزایش تولید است که بحمدالله این توان در ایران موجود است.

حسنوند نگاه ویژه کمیسیون انرژی  مجلس شورای اسلامی به میادین نفتی مشترک ویژه دانست و گفت: این میادین به عنوان یک ضرورت و اولویت در هیئت عالی نظارت بر منابع نفتی مورد تاکید است و استان ایلام و شهرستان دهلران در این زمینه جایگاه ویژه‌ای دارند.